HizmetlerimizAnahtar teslimi market otomasyon sistemleri (Terazi, POS, Bilgisayar, Program)

Kariyer Polikamız"Eğitimli ve eğitilmiş personel en değerli varlığımızdır."

İş Ortaklarımız POSMarkt' in asıl çalışma alanlarına başarıyla odaklanabilmesi, iş ortaklarının başarısıyla doğrudan ilişkilidir.

ıbm

Orion Paket Program

 
29-11-2010

Barsoft Orion Perekende Otomasyonu Yazılımının Özellikleri

Orion* Microsoft SQL Server veritabanı üzerinde, maksimum veri güvenliği baz alınarak ilişkisel yapıda hazırlanmış ticari bir yazılım paketidir.
* Stok, Cari, Finans gibi temel modüllerinin yanı sıra perakende sektörünün en temel ihtiyacı olan Satınalma konusunda da oldukça iddialı bir yapıya sahiptir.
* Karışık olmayan menü yapısı ve kullanıcı dostu olan giriş ekranları ile hızlı veri girişine olanak sağlamaktadır.
* POS (Hugin - İnter - IBM - Escort - Siemens) cihazları ile tam entegre olmasının yanısıra her türlü Terazi ve Barkod cihazıyla uyumludur.
* Başka bir yazılıma gerek duymadan Pos kasalar da puan ve promosyon işlemlerini yapabilme, detaylı satış bilgileri alabilme ve analiz yapabilme.
* Bütün raporlama ve yazdırma ekranlarındaki verileri mail ile gönderebilme.
* Kategori yönetimi yapan firmalar için kullanıcı bazlı stok ve kullanıcı bazlı cari tanıtabilme. Bu sayede kullanıcı sadece kendisini ilgilendiren stoklar ve cariler üzerinde işlem yapar. Bu da kullanıcıdan beklenen verimi artırır.
* Masraf merkezleri tanımlayarak şube masraflarının şubelere dağıtılması ve şube karlılıklarının daha net görülebilmesi.
* Bir ürüne karşılık olarak gelen başka bir ürünün maliyetlerinin diğer ürüne yansıtılması. (Ürüne Ürün İskontosu)

Kalite Belgelerimiz
* Fiyat fark faturalarının kolayca kesilebilmesi ve bunların maliyetlere yansıtılması.
* Ürün bazında geri dönüşüm anlaşmalarının yapılması ve anlaşmadaki verilerin ürün maliyetlerine yansıtılması.
* Sipariş verilirken ürünlere ait detaylı satış bilgilerine ulaşarak doğru kararlar verebilmek.
* Barkod basımının stokları ilgilendiren her ekrandan kolaylıkla yapılabilmesi.
* Fiyat Grupları oluşturarak, gruba ait bir ürünün fiyat değişiminde fiyat gurubuna dahil diğer ürünlerin de fiyatının değişmesi. (300 Ml Meyve Suları)
* Perakende sektörünün en problemli alanı olan Ramazan Paketi takibi, Et Karkas ve manav ürünlerinin takibinin kolaylıkla yapılabilmesi.
* Kasalardan yapılan her türlü işlemin detayları ile birlikte görülebilmesi. (Fiş detayı, İptal edilen ve indirimli satılan fişlerin detayı, Satır iptallerinin detayı)
* Dokunmatik Hızlı Satış Ekranı ile Satışların yapılırken isteğe bağlı olarak Hugin Speedy Pos Yazarkasadan Fiş çıkartılabilmesi.
* Raporlama sistemi ile ufkunuzu açacak olan Ticari Paketimiz kısa zamanda sizlerin beğenisini kazanarak vazgeçilmez bir iş arkadaşınız olacaktır.