HizmetlerimizAnahtar teslimi market otomasyon sistemleri (Terazi, POS, Bilgisayar, Program)

Kariyer Polikamız"Eğitimli ve eğitilmiş personel en değerli varlığımızdır."

İş Ortaklarımız POSMarkt' in asıl çalışma alanlarına başarıyla odaklanabilmesi, iş ortaklarının başarısıyla doğrudan ilişkilidir.

IBM

 
29-11-2010

Barkodlu terazilerde bir dünya devi olan CAS Teraziler artık

POSMarktnda!

Zebra Technologiestermal ve termal transfer baskı teknolojilerini destekleyen barkod yazıcılar konusunda dünyanın bir numaralı üreticisidir.

 

Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Zebra, masaüstü, endüstriyel ve yüksek performanslı etiket yazıcıları ile perakende, üretim, lojistik, taşımacılık gibi sayısız dikey pazara yönelik üstün performanslı donanımlar sunmaktadır.

 

Mobil teknolojilere özel bir önem veren Zebra'nın MZ, QL ve RW serisi taşınabilir yazıcıları ile tüm sektörler tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir.

 

Dünyanın ilk ve tek termal transfer mobil yazıcısı olan P4T ve yine dünyanın ilk ve tek mobil RFID yazıcısı olaran RP4T ile teknolojik liderliğini pekiştiren Zebra'nın ürün yelpazesinde, sadece hasta bilekliği ve etkinlik bilekliği basmak için tasarlanmış kullanımı kolay ve efektik bileklik yazıcılar, HF ve UHF frekanslarını destekleyen RFID yazıcılar, kiosk yazıcılar, dye sublimation ve re-transfer baskı teknolojilerini destekleyen PVC kart yazıcılar ile tüm Zebra modellerine uygun wax, wax resin ve resin ribbonlar, kart yazıcı ribbonları ve kartuşları, etiketler, PVC kartlar yer almaktadır.

IBM
IBM