Ekibimiz!
 

HizmetlerimizAnahtar teslimi market otomasyon sistemleri (Terazi, POS, Bilgisayar, Program)

Kariyer Polikamı"Eğitimli ve eğitilmiş personel en değerli varlığımızdır."

İş Ortaklarımız POSMarkt' in asıl çalışma alanlarına başarıyla odaklanabilmesi, iş ortaklarının başarısıyla doğrudan ilişkilidir.

Online Uzaktan Erişim
 
 

Ekibimiz!

  • POSMarkt , her biri kendi alanında uzman ekipten oluşmaktadır. Farklı teknolojilerde uzmanlığa sahip bu kadro, müşterilerin her türlü ihtiyacına en iyi kalitede çözümü sunmaktadır. Gerçek ve kalıcı başarının ancak bir takım olarak yakalanabileceğinin bilincinde olan POSMarkt ekibi, farklı uzmanlık alanlarına ayrılmış olan yapısı ile müşterilerine satış ve proje aşamaları ile satış sonrası aşamasında en iyi hizmeti sunacak şekilde organize olmuştur:

Satış Ekibi

  • Tecrübeli satış ekibi, müşterilerin POSMarkt'' daki temsilcileridir. Görevi müşterilerin en iyi hizmeti aldığından emin olmak olan bu ekip, aynı zamanda müşterisinin yapısını iyi analiz ederek, ihtiyaçların projeye dönüştürülmesini sağlamaktadır.

İş Geliştirme Ekibi

  • İş geliştirme ekibi, hem satış hem de proje aşamalarında müşteri ve teknik servis ekibi ile birlikte çalışmakta ve iş hedeflerine ulaşma durumunu takip etmektedir.

Teknik Servis Ekibi

  • Endüstriyel teknolojilerde uzmanlığa sahip teknik ekip, gelişen teknolojinin ışığında sürekli olarak kendisini yenileyerek müşterilere en iyi ve en kaliteli çözümleri geliştirmektedir. En son teknolojiyi kullanan Teknik Servis ekibi hızlı ve güvenilir çözümler alanlarında da uzmanlığa sahip olup, bu alanlarda hizmet vermektedir.